HULLADÉKGAZDÁLKODÁS ÜGYÉBEN VÁLASSZON TELEPÜLÉST!

EGYÉB ESETBEN VÁLASSZA A SZOLNOKOT!

2022. május 1-jétől bevezetjük

a hulladékszállítási közszolgáltatás igénybevételére jogosító,

a kommunális hulladéktároló edényekre

ragasztandó matricák használatát

Szolnoki Válogató Üzemünkbe keresünk vezetőüléses targonca, hidraulikus rakodógép kezelésére érvényes papírral,

„B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkező munkavállalót.

Feladatok

  • Bálázás
  • Targoncával történő  anyagmozgatás
  • Áruszállítás

Elvárások:

  • Terhelhetőség
  • Vezetőüléses targonca vezetői engedély, „B” kategóriás jogosítvány
  • Hidraulikus rakodógép kezelői engedély
  • Önálló, munkavégzés

Önéletrajzát alábbi címre postai úton vagy személyes leadással várjuk, 2017. március 10-ig:

NHSZ  Szolnok Közszolgáltató Nonprofit Kft., 5000 Szolnok, József Attila út 85.

A borítékon kérjük feltüntetni: „Jelentkezés gépkezelő munkakörre ”.

1 fő gépkezelő állás